تلفن پشتیبانی: 44654284-021

کار در منزل

کار پاره وقت به کمک تضمین اپ

روش‌های کسب درآمد از اینترنت به صورت پاره وقت چیست؟ تضمین اَپ چگونه به دانشجویان برای پیدا کردن یک کار پاره وقت کمک می‌کند؟

تضمین اَپ، پلتفرم فروشگاه آنلاین بر پایه ی شبکه های اجتماعی است،

شما میتوانید با ثبت نام در تضمین اپ، محصولات خود را به ثبت برسانید و کد تضمین اپ را به مشتریان بدهید تا از اصالت کالای شما مطمئن شوند.

ممکن است شما محصول و یا کالایی برای ارائه نداشته باشید. در این صورت میتوانید به عنوان نماینده فروش تضمین اپ، محصولات برندهای معتبر طرف قرار داد با تضمین اپ را به فروش برسانید.

برای ثبت نام به عنوان نماینده ی فروش تضمین اپ، این صفحه را بخوانید.

در این مقاله میخوانید :

  • کار در منزل
  • کار دانشجویی

کار در منزل

خیلی از خانم های خانه دار، علاقه مند هستند که خودشان درآمد داشته باشند، اما به خاطر مشغله ی خانگی، فرصت حضور در یک فضای کسب و کار را ندارند. اما تضمین اپ چگونه به این افراد برای کسب درآمد کمک میکند ؟

افرادی که تمایل دارند در منزل خود کار کنند و درآمد داشته باشند، می توانند با ثبت نام به عنوان نمایندگان فروش تضمین اپ، اجناس و کالاهایی را که تضمین اپ از برند های معتبر ارائه می دهد را به فروش برسانند و سهم خود را از سود فروش محصول به دست آورند.

لازم است این افراد یکی از دسته های محصولات را انتخاب کنند و شروع به فروختن محصولات این دسته بندی نمایند.

اگر تمایل دارید تا نماینده فروش تضمین اپ شوید، از طریق صفحه ثبت نام نمایندگان فروش تضمین اپ، اطلاعات خود را به ثبت برسانید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

کار دانشجویی

شاید شما هم از جمله دانشجویانی باشید که تمایل دارید در زمان تحصیل، درآمد داشته باشید. اما شاید پیدا کردن شغل پاره وقتی که با زمانبندی تحصیل شما تداخل نداشته باشد، کار سختی باشد.

تضمین اپ به دانشجویان کمک میکند تا همزمان با تحصیل، بتوانند با فروش اجناس تضمین اپ، درآمد داشته باشند. دانشجویان میتوانند با ثبت نام  و فروش محصولات تضمین اپ، سهم خود را از فروش محصولات تضمین اپ به دست آورند.

اگر تمایل دارید تا نماینده فروش تضمین اپ شوید، از طریق صفحه ثبت نام نمایندگان فروش تضمین اپ، اطلاعات خود را به ثبت برسانید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.