تلفن پشتیبانی: 44654284-021

ابزارهایی برای افزایش کسب درآمد از اینستاگرام

افزایش کسب درآمد از طریق پیج اینستاگرام با انجام فرآیند دیجیتال مارکتینگ به‌صورت اصولی امکان‌پذیر است. برای اکثر کسب‌وکارهایی که هنوز به‌صورت سنتی اداره می‌شوند شاید درک این مسئله دشوار باشد که دیگر روش‌های تبلیغاتی دگرگون شده است و اکنون شما می‌توانید با صرف هزینه‌های تبلیغاتی به مراتب کمتر به سود بیشتری برسید.

برای اینکه دیجیتال مارکتینگ موفقی را اجرا کنید باید کمپین‌های تبلیغاتی با محتوای مؤثر در زمان مناسب و درست و اصولی منتشر شود.

اما چرا برخی با صرف هزینه‌ای به مراتب بیشتر از دیگران نمی‌توانند کمپین‌های تبلیغاتی مؤثری در دیجیتال مارکتینگ داشته باشند؟ این افراد به‌خاطر ضرر و زیان فراوانی که متحمل می‌شوند کلا فلسفه دیجیتال مارکتینگ را زیر سوال می‌برند. چرا که در کسب درآمد از طریق شبکه‌های اجتماعی ناموفق شده‌اند. در حالی که آن‌ها روش و اصول و ابزار حرفه‌ای این جریان و سیستم را نمی‌شناسند.

برای کمک به جریان انتشار تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی، دیجیتال مارکتینگ و خرید و فروشی مطمئن و بی‌دردسر، در این مقاله ما دوابزار و اپلیکیشن موفق و ایرانی را معرفی خواهیم کرد.

اسنت‌وی

همانطور که می‌دانید مدیریت شبکه های اجتماعی یک کار تمام وقت است. برای کسانی که کسب و کار خود را به تازگی راه اندازی کرده اند و خودشان می‌خواهند شبکه‌های اجتماعی‌شان را مدیریت کنند، اسنت‌وی بهترین ابزار است. با اسنت‌وی می‌توانید به‌راحتی و به‌صورت زمان‌بندی شده پست‌ها و تبلیغات خود را منتشر، تبلیغات منتشر شده را رصد و از همان پنل تمامی فعالیت‌های کاربران برروی پیج را مشاهده کرده و به کامنت‌ها پاسخ دهند.

تضمین‌اپ

اپلیکیشنی که خیال خریداران و فروشندگان را از بابت انجام معاملات در شبکه‌های اجتماعی را راحت کرده‌است. با این اپلیکیشن خریداران مطمئن خواهند بود که از فروشگاه درست و کالای مورد نظر خود را خریداری می‌کنند چرا که وجه پرداختی پس از تایید آن‌ها به حساب فروشنده واریز می‌شود و فروشندگان هم مطمئن خواهند بود که کالای فروخته شده را به مشتریان حقیقی می‌فرستند. چرا که قبل از ارسال از پرداخت وجه کالای فروخته شده توسط مشتری مطمئن خواهند شد. بنابراین اینکه یک اپلیکیشن مورد اعتماد و مطمئن برتمامی مراحل معاملات در شبکه‌های اجتماعی نظارت قانونی کرده و تمامی فرآیند را تضمین می‌کند خبر خوبی برای خریداران و فروشندگان این بازار خواهد بود.