تلفن پشتیبانی: ۴۴۶۴۲۳۰۹-۰۲۱

کار با پنل وب فروشنده

اینجا هستید:

برای استفاده از پنل فروشنده  تضمین اپ از طریق وب سایت کافیست مراحل زیر را طی کنید :

۱٫ از طریق این آدرس به اکانت خود وارد شوید

http://panel.tazminapp.com/login

۲٫ نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کرده و وارد پنل فروش  شوید .(اگر تا بحال ثبت نام نکرده اید گزینه ثبت نام را زده و ثبت نام خود را تکمیل کنید)

۳٫ با انتخاب پنل فروش وار پنل اختصاصی خود شوید .

۴٫ با استفاده از گزینه دسته بندی محصولات می‌توانید دسترسی راحت تری به محصولات داشته باشید و در این قسمت قیمت محصول،درصد بازاریاب،درصد تخفیف،درآمد بازاریاب مشخص است.

۵٫ با انتخاب کردن هرکدام از محصولات و زدن گزینه اضافه کردن به فروشگاه خودم،می‌توانید محصولات دلخواه خود را در فروشگاه خود داشته باشید.

۶٫ در قسمت مدیریت فروشگاه محصولات را می‌توانید حذف و مدیریت کنید.(با اضافه کردن محصول به فروشکاه خود یک کد تضمین اپ برای شما تعریف میشود که منحصرا برای شما و کالای مورد نظر شما است که خریداران با آن کد می‌توانند خرید خود را انجام دهند)

۷٫ در قسمت مدیریت فروش ،قسمت مدیریت مالی می‌توانید درآمد فروش خود را کنترل و چک کنید.

(( بعد از اولین فروش شما، امکان وارد کردن شماره حساب برای شما فعال می شود)

۸٫ و با استفاده از فروشگاه خود، به طور مستقیم به فروشکاه خود دسترسی دارید و می‌توانید خرید های خود را به آسانی انجام دهید.

۹٫ با استفاده از گزینه ویرایش لینک خرید ،می‌توانید اسم فروشگاه خودرا تغییر دهید و با اشتراک گذاری آن خریدارهای شما به طور مستقیم به فروشگاه شما دسترسی خواهند داشت .

۱۰٫ در قسمت نوتیفیکیشن ها  اگر محصولاتتون به فروش برسند و یا واریزی به حساب شما انجام شود اعلانات آن را دریافت خواهید کرد

۱۱٫ و اگر به مشکلی برخوردید از طریق چت آنلاین با ما در ارتباط باشید.