صنایع دستی پرنیا

طلا همیشه ارزش خودش رو حفط کرده؛ ممکنه قیمتش نوسان داشته باشه، اما در دراز مدت سرمایه‌ای باارزش بوده و رشد داشته. هدیه و یا سرمایه گذاری فرقی نداره؛ طلا یک کالای مطمئن و لوکس که انتخاب خیلی از ماست هرچند به خاطر قیمت زیادش ممکنه خیلی از ما رو از اون دور کنه.

صنایع دستی پرنیا از حدود ۳۰ سال پیش به عنوان تنها دارنده مجوز ضرب و تولید مدالیون(سکه‌های یادبود) و شمش‌های نقش برجسته، فعالیت خود را شروع کرد. این شرکت در تولید محصولات خود از جمله تمبرهای فاخر رسمی کشور، سکه‌های یادبود و آثار هنری نقش برجسته از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا بهره می‌برد.

صنایع دستی پرنیا تمبرهای فاخر رسمی جمهوری اسلامی ایران را با طرح‌های نقش برجسته از جنس و طلا و نقره را با مشارکت شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران تولید می‌کند.

این شرکت با تولید بالاترین کیفیت محصولات خود توانسته گواهینامه استانداردISO 9001-2008 و همچنین پروانه علامت استاندارد ملی ایران را اخذ کند. محصولات صنایع دستی پرنیا با کد t99 تولید شده و از نظر کیفی تحت نظارت مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران قرار دارد.

با خرید این محصول علاوه بر این‌که طلا یا نقره رو خریداری می‌کنید بدلیل تولید محدود، یک کالای کلکسیونی رو بدست خواهید آورد که به ارزش آن افزوده میشه.

سکه‌ها و تمبرهای صنایع دستی پرنیا، و از دسته محصولاتی است که فروش آن توسط فروشندگان تضمین‌ اَپ و با عنوان برند Gol از طریق شبکه‌های اجتماعی انجام می‌شود.