محصولات بهداشتی کرایتون

محصولات کرایتون اکنون به بیش از ۵۳ کشور جهان صادر می‌شود اما جالب است بدانید که در سال ۱۷۴۹، آقای افریم پاتر، متخصص گیاه شناسی و شریکش آقای ویلیام مور، متخصص پرورش گیاه اسطوخودوس، قدیمی‌ترین شرکت لوازم آرایشی انگلیس را تاسیس کردند.

محل شرکت آن‌ها در آن زمان منطقه‌ی روستایی میچام واقع در حومه لندن بود. آنها کارخانه‌ای را برای گرفتن عصاره روغن اسطوخودوس ساختند. در طول سال های ۱۵۰۰ میلادی، رشد و تقطیر گیاه اسطوخودوس صنعت مهمی شناخته می‌شد. آقایان پاتر و مور، از دانش خود جهت کسب تخصص در کارکردن با مواد اولیه طبیعی و استفاده از آن‌ها برای خلق محصولات بهداشتی و آرایشی استفاده کردند. شهرت آن‌ها در زمینه محصولات زیبایی رشد کرد و به موفقیت ملی تبدیل شد.

شرکت کرایتون از آن زمان تا کنون دوران فوق العاده‌ای را پشت سر گذاشته‌ است و در سال ۱۹۳۷ کارخانه دیگری را در مزرعه گارسی تاسیس نمود. امروزه این شرکت رشد قابل توجهی داشته و به عنوان بخشی از گروه شرکت‌های کرایتون فعالیت می‌کند. از مقر اصلی شرکت در نزدیکی شهر پیتربرو انگلیس، پاتر و مور اکنون طیف وسیعی از محصولات زیبایی و سلامت را تولید می‌کنند. کارخانه‌های مدرن با تکنولوژی بالا جایگزین روش‌های قدیمی تولید شده‌اند و در عین حال حس اصالت و کیفیت مثل گذشته نقش مهمی را در فلسفه پاتر و مور ایفا می‌نماید. کارخانه‌ی کرایتون در روستای کمبریج شایر در نزدیکی پیتربرو، برای تولید به پیشرفته ترین دستگاه‌های کامپیوتری و پیچیده ترین تجهیزات مجهز شده است. اما قوی ترین نیروی شرکت این است که همواره در جستجوی هنری سنتی هستند که هر تکنولوژی جدید شرکت، در کنار استانداردهای گذشته برای رسیدن به کیفیتی بی نقص ایستاده است.

باعث افتخار است که کرایتون توسط فروشندگان تضمین‌اَپ به‌ فروش می‌رسد.

برای خرید این محصولات کافیست به فروشندگان ما مراجعه کنید و با دریافت کد تضمین‌اَپ از آن‌ها و خرید از اپلیکیشن تضمین‌اَپ، این محصول با اصالت را به صورت مستقیم، درب منزل دریافت کنید.