مکمل‌های ورزشی ژن‌استار

برای کسانی که به ورزش بدنسازی مشغولند و دنبال طراحی عضله‌های خود هستند، یا کسانی که به طور حرفه‌ای قصد ورزش کردن دارند، استفاده از مکمل‌های ورزشی تأیید شده و استاندارد را توصیه می‌کنیم.

این مکمل‌ها شامل پروتئین، کربوهیدرات‌ و انواع دیگر ویتامین‌ها و املاح مورد نیاز ورزشکاران است تا بدون دغدغه عملکرد ورزشی خود را بهبود داده و به نتایج دلخواه خود برسند.

چالش‌ مهم ورزشکاران در این زمینه انتخاب مکمل استاندارد و مناسب است تا درگیر عوارض آن‌ها نشوند.

شرکت داروسازی و مکمل سازی ستارگان نیک با مشارکت شرکت Health Empire کانادا با بهره گیری از کادر علمی مجرب و دانش روز و استفاده از مرغوب ترین و باکیفیت ترین مواد اولیه وارداتی از شرکت های معتبر دنیاٰ اقدام به تولید مکمل‌های غذایی-ورزشی با نام Vitap نموده است. این مجموعه موفق به اخذ گواهینامه ISO 9001، HACCP و ISO 22000 شده است و به گفته و گزارش کارشناسان محترم بازرسی کل سازمان غذا و دارو جزو یکی از بهترین کارخانجات تولید دارو و مکمل معرفی گردیده و با لطف و عنایت خداوند متعال موفق به دریافت گواهینامه GMP از سازمان غذا و دارو و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گردیده است.

از محصولات این شرکت می توان به انواع پروتئین، کراتین، آمینو اسیدها و دیگر پودرها و مکمل‌های مفید و کاربردی برای بدن سازها و ورزشکاران حوزه پرورش اندام با بهترین کیفیت؛ اشاره کرد.

محصولات مکمل‌های ورزشی شرکت ستارگان نیک، ژن‌استار جز محصولاتی است که فروش آن توسط نمایندگان فروش تضمین اَپ و از طریق شبکه‌های اجتماعی انجام می‌شود.