مزایای داشتن فروشگاه آنلاین

در دهه های گذشته کسب درامد از طریق اینترنت رشد چشمگیری نسبت به بازار سنتی داشته به طوری که اینروزها دغدغه خیلی از افراد است

این نوع کسب و کار محدود به قشر یا سن خاصی نیست .و خیلی راحت افراد میتونن به خوبی کسب درامد کنن .

هرکس در هرشرایطی میتوتند از اینترنت کسب درامد کند .اما کسب درامد از طریق اینترنت هم مانند شغل های دیگه سختی خودش رو داره و نمیتوتن از اون به عنوان شغلی آسان یاد کرد .

در کسب و کار اینترنتی شما نیاز به سرمایه و هزینه چشمگیری ندارید و در هر زمان و شرایط میتوانید از طریق اینترنت کسب درامد کنید .

یکی دیگر از مزیتهای کسب درامد از اینترنت اینه که شما خیلی راحت با کامپیوتر شخصی خود میتونید از داخل منزل کسب درامد کنید .و نیاز ه فضای مشخص و تیم سازی خاصی ندارید و خیلی راحت میتونید با مخاطبینتون ارتباط بگیرید یکی از راهایی که خیلی راحت میتونید مخاطبینتون جذب کنید تولید محتواس .

شما با تولید محتوا خیلی راحت میتونید کسب و کارتون به مخاطبینتون معرفی کنید.

از جمله مزایای فروشگاه اینترنتی میتوتن به این چند مورد اشاره کرد

۱٫محدودیت جغرافیایی

فروش در فروشگاه آنلاین محدود به منطقه یا شهر خاصی نمی شود. بلکه ارائه کالا یا خدمات به کل کشور و در صورت استفاده از کارت های اعتباری بین المللی به تمام نقاط دنیا امکان پذیر است.

۲٫عدم محدودیت زمانی:

کسب و کار شما حتی زمانی که در حال تفریح و استراحت هستید ۲۴ ساعته فعال می باشد و شما از طریق فروشگاه اینترنتی خود در حال فروش و کسب درآمد هستید بدون صرف وقت و انرژی.

۳٫کاهش هزینه ها:

هزینه هایی مانند اجاره محل, انبار, ویترین, فروشنده, خواب سرمایه و … در فروشگاه اینترنتی وجود ندارد. و کالا به دلیل حذف واسطه ها برای مشتری ارزان تر می باشد و این خود باعث جذب مشتری و فروش بیشتر می شود

۴٫ارائه خدمات بهتر به مشتریان:

تسهیل ارتباط با مشتریان و شرکت های دیگر و ارائه اطلاعات کامل کالا به مشتریان در فروشگاه اینترنتی باعث جذب خریدار می شود. از دیگر مزایای فروشگاه اینترنتی حق انتخاب و مقایسه آسان برای کاربران و قابلیت تبادل نظر در مورد محصولات و خدمات فروشگاه می باشد. در حالی که ارائه این خدمات در فروشگاه های سنتی امکان پذیر نمی باشد

۵٫سهولت خرید

سهولت در انتخاب, سفارش, تحویل سفارش کالا یا خدمات و ارتباط متقابل فروشنده و خریدار در فروشگاه اینترنتی امکان پذیر می باشد.

شما با ثبت نام به عنوان فروشنده تضمین اپ یک فروشگاه انلاین خواهید داشت و بدون اینکه درگیر انبارداری و ارسال کالاو .. شوید میتوانید به راحتی در اینترنت کسب درامد کنید.