در زمستان سال ۹۴

برای اولین بار ایده تضمین اپ در ذهن ما متولد شد

تضمین اپ بخاطر خلاء در خرید از طریق شبکه های اجتماعی به‌وجود آمده است.

تغییر رفتار خریداران و تمایل به خرید راحت‌تر از فروشگاه‌های تحت شبکه‌های اجتماعی از یک سو و نابسامانی‌های این مسیر، از دلایلی بود که موجب شد در زمستان سال ۱۳۹۴ نفرات اصلی تیم ما به دنبال راهکاری برای بهبود شرایط خرید و فروش در شبکه‌های اجتماعی باشند، تا به ایده‌ی تضمین‌اپ دست یافتند.

در اولین گام با طراحی و تولید اپلیکیشن موبایل و وب تضمین‌اپ و همزمان‌ با طی کردن مراحل قانونی و دریافت نماد اعتماد الکترونیکی، به عضویت انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی درآمدیم تا حامی خریداران و فروشندگان در شبکه‌های اجتماعی باشیم.

در گام بعد با گسترش ایده‌های خود، اقدام به راه‌اندازی یکی از کامل‌ترین شیوه‌های فروش کالا در شبکه‌های اجتماعی کردیم؛ که هم موجب کسب درآمد فروشندگان و هم موجب رونق کسب و کار تامین کنندگان می‌گردد.

در این راستا و با توجه به توسعه بازار خرید و فروش از طریق شبکه‌های اجتماعی ما توانستیم تا پایان خرداد ۹۷ ، بیش از ۲۶۰۰ فروشنده جذب نماییم.

در حال حاضر تضمین اپ تحت نظارت و مدیریت آقای مهندس علیرضا دانش فعالیت خود را  برای رسیدن به بهترین نتایج پیش می برد.

هدف ما

توسعه تجارت از طریق شبکه‌های اجتماعی

هدف ما توسعه تجارت از طریق شبکه‌های اجتماعی و افزایش درآمد خانواده‌ها بخصوص بانوان تحصیل کرده خانه‌دار ایرانی می‌باشد تا بتوانند با کمترین فعالیت در این پلتفرم درآمد مناسبی را نصیب خود و خانواده‌شان نمایند. تضمین‌اپ امیدوار است بتواند کمکی برای درآمدزایی خانواده‌های ایرانی باشد.

از ابتدای مسیر تا امروز همیشه ارتباط خود را با شما حفظ کرده‌ایم و مطابق نیاز و خواسته‌های شما گام برداشته‌ایم؛ از این‌رو نظرات و پیشنهادات شما را از طریق صفحه‌ی ارتباط با ما یا راه‌های ارتباطی دیگر جویا خواهیم بود.