قوانین خریدار

قوانین خرید از طریق بستر تضمین اپ را در این صفحه بخوانید

کاربری که به خرید محصولات در تضمین اپ اقدام نماید، خریدار محسوب میگردد.
خریدار موظف است قبل از اقدام به خرید، قوانین مربوط به کالاها و شرایط بازگشت هر کالا علاوه بر موارد معین شده در قوانین تضمین اپ، موارد ذکر شده برای هر محصول که تامین کننده درمورد کالا ذکر کرده است را با دقت مطالعه نمایید.
شرایط و قوانین عودت کالا بر اساس قوانین هر فروشگاه می باشد و خریدار موظف است قبل از خرید با دقت قوانین فروشگاه را بخواند.

  • قبل از ثبت سفارش، اطلاعات درج شده برای محصول مورد نظر خود را به دقت مطالعه فرمایید.
  • به هنگام ثبت سفارش در قسمت توضیحات می توانید برای مشخص کردن مواردی چون رنگ،طرح و سایز استفاده نمایید.
  • هزینه ارسال کالاها از طرف فروشنده آن اعلام می‌گردد.
  • حتما هنگام دریافت سفارش، کالاهای خود را کنترل نموده تا نام محصول و مبلغ، مطابق سفارش شما باشد. در صورت وجود مغایرت حتما از طریق پنل وب تضمین‌اپ، گزینه مغایرت را انتخاب نمایید تا اقدامات بعدی توسط تضمین‌اپ صورت پذیرد.
  • تضمین اپ هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای سفارشات ارسالی ندارد.
  • از پرداخت هر گونه وجه اضافی تحت عنوان(انعام،پول برگشتی و...) به رساننده مرسوله جدا خودداری فرمایید.
  • خسارات ناشی از عدم آگاهی و ناتوانی مشتری در استفاده از محصولات بر عهده تضمین اپ نمی باشد.

مدت زمان ارسال

مدت زمان ارسال سفارشات توسط فروشنده مشخص می گردد.

هزینه ارسال و بسته بندی

هزینه ارسال و بسته بندی سفارشات توسط فروشنده تعیین می شود.

روش های خرید محصولات به شکل زیر امکان پذیر می باشد:

شما به درگاه بانک متصل خواهید شد و بعد از پرداخت هزینه، محصول برای شما ارسال می شود.
نکته: هزینه های پرداختی توسط خریدار نزد تضمین اپ باقی می ماند تا زمانی که تایید دریافت و سلامت کالا توسط خریدار به تضمین اپ اعلام گردد و پس از آن تضمین اپ هزینه کالا را به فروشنده پرداخت می نماید.
نکته: خریدار می بایست حداکثر ۲۴ ساعت پس از دریافت، اعلام وضعیت دریافت کالا مبنی بر سلامت یا عدم سلامت را نماید در غیر این صورت عدم اطلاع رسانی مبنی بر رضایت خرید از طرف خریدار بوده و تضمین اپ بصورت اتوماتیک هزینه های کالا را به فروشنده پرداخت خواهد کرد.
تذکر: بر اساس قوانین بانک در صورت عدم موفقیت در پرداخت آنلاین و کسر مبلغ، مبلغ کسر شده ظرف مدت ۷۲ ساعت توسط بانک به حسابتان بازگردانده خواهد شد.

حتما هنگام دریافت سفارش، کالاهای خود را کنترل نموده تا نام محصول و مبلغ، مطابق سفارش شما باشد. در صورت وجود مغایرت حتما از طریق پنل وب تضمین‌اپ، گزینه مغایرت را انتخاب نمایید تا اقدامات بعدی توسط تضمین‌اپ صورت پذیرد.

اگر کالای خریداری شده معیوب باشد: معیوب بودن کالا باید حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت از طریق پنل وب تضمین‌اپ اعلام شود تا مشکل شما در سیستم ثبت گردد و هماهنگی های لازم از طریق پشتیبانی تضمین‌اپ صورت پذیرد.
اگر کالای خریداری شده از نظر ظاهر یا مشخصات با اطلاعات مندرج در سایت مغایرت داشته باشد:

وجود مغایرت باید حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا از طریق پنل وب تضمین‌اپ ثبت شود تا هماهنگی های لازم جهت رفع مشکل صورت پذیرد.

لازم به ذکر است که عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و ممکن است در جزئیات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد که به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد.ملاک وجود مغایرت مشخصات فنی درج شده در سایت می باشد.

تذکر۱ :محصولاتی که گزینه انتخاب رنگ و طرح ندارند به صورت تصادفی ارسال می شوند و توضیحات درج شده توسط مشتری، تعهدی برای فروشگاه ایجاد نمی نماید.

تذکر۲: تعویض کالا منوط به موجود بودن کالا در انبار فروشنده می باشد و در صورت عدم موجودی می بایست با فروشنده توافق حاصل شود.

۱) اگر به هر دلیلی پشتیبانی تضمین اپ تصمیم به عودت هزینه کالا به خریدار نماید این مبلغ بدون هیچ گونه کسری یا کارمزدی، حداکثر ظرف مدت ۴۸ ساعت پس از اخذ تصمیم به حساب معرفی شده توسط خریدار واریز خواهد شد.

۲) تضمین اپ بابت خدمات ارزش افزوده تضمین خرید و فروش کالا هیچ گونه مبلغ اضافه بر مبلغ کالا از خریدار دریافت نمی کند.

توجه داشته باشید که پشتیبانی فقط باید در رابطه با کالای خریداری شده باشد، بنابراین برای پیگیری یا سوال درباره سفارش یا استفاده از خدمات پس از فروش با امور مشتریان فروشنده تماس بگیرید و تضمین اپ هیچ گونه تعهدی بابت شرایط پشتیبانی فروشندگان و محصولات پس از تایید خریدار مبنی بر سلامت کالا ندارد.
برای ارسال درخواست‌ها یا پیشنهادها در خصوص پلتفرم تضمین اپ، از فرم صفحه “پشتیبانی” استفاده کنید یا به support@tazminapp.com ایمیل ارسال کنید.

تضمین اپ به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات تضمین اپ استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
تضمین اپ متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از پلتفرم را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از پلتفرم تضمین اپ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات تضمین اپ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط تضمین اپ جزئی از اموال تضمین اپ محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار تضمین اپ است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای تضمین اپ محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط تضمین اپ و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار تضمین اپ است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات پلتفرم تضمین اپ و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای تضمین اپ محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات تضمین اپ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. تضمین اپ محصولاتی مناسب استفاده افراد بالا ۱۸ سال به فروش می‏‌رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌‏تر هستند می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این اپلیکیشن یعنی www.tazminapp.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. تضمین اپ هیچ گونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.tazminapp.com و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger ندارد و تنها با ID tazminappadmin در تلگرام با شما ارتباط می تواند بگیرد و از هیچ روش‏ دیگری با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده درفروشگاه های تضمین اپ به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه ، به خریدار اطلاع رسانی می گردد.

تضمین اپ مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید فروشندگان اقدام نماید.

خریداران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش خریدار توسط فروشنده تا تکمیل اطلاعات قابل تحویل نخواهد بود، و در صورت مغایرت اطلاعات ارسالی با آدرس واقعی هزینه ارسال مجدد با خریدار می باشد. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط خریدار، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، فروشنده جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از خریدار، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند. همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن وجود ندارد. بنابراین لازم است خریداران هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند. همچنین آدرسی که خریدار به عنوان آدرس تحویل‌گیرنده ثبت یا انتخاب می‌کند، در فاکتور درج خواهد شد و تغییر آدرس درج شده روی فاکتور پس از پردازش و تایید سفارش، به هیچ عنوان امکان‌پذیر نخواهد بود.

تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

در رابطه با سرویس تحویل اکسپرس فروشندگان، سفارش درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) تحویل داده می‌شود.

فروشندگان همواره بایستی نهایت تلاش خود را بکار گیرند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. بایستی بسته بندی ها ایمن و استاندارد برای همه مرسولات باشند، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب فروشنده بوده و اعلام بارنامه مرسوله (درج در ضمیمه فاکتور خریدار) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و تضمین اپ تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، وجه کالا را به خریدار عودت می نماید.
آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش به پشتیبانی تضمین اپ اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به پشتیبانی تضمین اپ ارسال شود.